+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com

Rozpoczęcie pracy z Zscaler jest proste

Zscaler konsoliduje rozwiązania bezpieczeństwa związane z Twoimi bramami sieciowymi w jedną zintegrowaną usługę w chmurze. Forma bezpieczeństwa jako usługi powoduje, że nie ma potrzeby wdrażania fizycznych urządzeń lub oprogramowania, którym potem trzeba zarządzać. Rozpoczęcie przygody z Zscaler jest niezwykle proste. Możesz wdrożyć usługi w zaledwie kilka minut, a następnie rozszerzać zakres rozwiązania zgodnie z potrzebami bezpieczeństwa.

Zabezpiecz

Podnieś poziom bezpieczeństwa wykorzystując Zscaler jako bramę dostępową do sieci Internet. Rozwiązanie jest szybkie do wdrożenia i nie wymaga modyfikacji infrastruktury.

Uprość

Zrezygnuj z wielu produktów, które rozwiązują tylko pojedyncze problemy. Wycofaj firmowe bramy sieciowe w swoim własnym tempie. Dzięki temu znacznie zredukujesz koszty.

Przekształć

Wdróż swoją własną sieć w chmurze, zabezpiecz dostęp SD-WAN / lokalnego Internetu, zoptymalizuj sieć i zapewnij lepsze doświadczenia użytkownikom.

Usługi Zscaler są działają na zasadzie rocznego abonamentu dla każdego użytkownika.

Zscaler upraszcza Twój budżet bezpieczeństwa i przenosi go z CAPEX-u do OPEX-u — wszystko za cenę filiżanki kawy na użytkownika na miesiąc.

Pakiety Zscaler Internet Access

Wykorzystaj usługę chmurową zapewniającą komplet rozwiązań bezpieczeństwa, eliminujący koszty i złożoność tradycyjnych zabezpieczeń sieciowych.

Professional

Niezbędny pakiet do podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Wykorzystaj chmurę bezpieczeństwa Zscaler jako bramę dostępową do Internetu i ochronę wszystkich użytkowników w sieci firmowej lub poza nią. Szybkie wdrożenie bez potrzeby modyfikowania infrastruktury firmowej.

Business

Idealny pakiet, aby uprościć złożoność zabezpieczeń firmowych. Zawiera wszystkie funkcje pakietu Professional, a dodatkowo inspekcje SSL, Cloud Application Visibility i wsparcie dla logowania w systemie SIEM.

Wycofywanie urządzeń takich jak bramy sieciowe i reedukacja kosztów, dzięki usłudze zapewniającej rozszerzony pakiet zabezpieczeń. modyfikowania infrastruktury firmowej.

Transformation

Najlepszy pakiet, który przekształci Twoje bezpieczeństwo sieciowe. Zapewnia wszystko co jest zawarte w pakiecie biznesowym, a także Next Generation Cloud Firewall i zawsze dostępny Sandbox chmurowy. Uruchomienie bezpośrednich połączeń z oddziałów firmy do Internetu i zabezpieczenie ich wewnątrz sieci. Jednocześnie zmniejszenie opóźnień i złożoności sieci.

Pakiety Zscaler Private Access

Umożliwia bezproblemowy i bezpieczny zdalny dostęp do wewnętrznych aplikacji działających w systemach AWS, Azure i Data Center, bez negatywnego wpływu na jakość, koszty i złożoność sieci VPN.

Browser Access

Wiodący pakiet dla użytkowników BYOD, osób trzecich lub dostawców biznesowych. Zapewnia bezpieczny dostęp do aplikacji internetowych bez konieczności korzystania z urządzeń lub klientów końcowych. Do działania wystarczy przeglądarka. Zapewnij bezproblemowe korzystanie z aplikacji, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo i poprawiając zarządzanie aplikacjami internetowymi.

Professional

Niezbędny pakiet do zdalnego dostępu zastępujący VPN. Zapewnia bezpieczny dostęp zdalny dla maksymalnie 5 aplikacji firmowych w systemach AWS, Azure i Data Center, bez użycia urządzeń. Odkrywaj nowe aplikacje i zastosuj szczegółową kontrolę. Zagwarantuj użytkownikom o wiele wygodniejsze i bezpieczniejsze rozwiązanie od VPN i tym samym zredukuj koszty i złożonosć infrastruktury.

Business

Idealny pakiet dla firm, które chcą zapewnić bezpieczny dostęp do dużego zestawu aplikacji wewnętrznych. Zawiera wszystkie funkcje pakietu Professional, a także segmentacje dla większej liczby aplikacji, wymuszanie polityk bezpieczeństwa i ciągłego monitorowania urządzeń. Zapewnia widoczność, bezpieczeństwo i kontrolę, które są niezbędne do utrzymania zdrowego środowiska.

Zrób pierwszy krok na drodze do transformacji